APIE 3D MEDIA

3D Media tai įtraukiančių vizualinių technologijų agentūra. Mūsų specializacija yra papildytos realybės (AR) bei 3D vizualiniai sprendimai verslui.  

Mes sukuriame įtraukiančias pirkimo patirtis, emocinį ryšį su prekės ženklu  bei išskirtines reklamos kampanijas savo klientams.

PAPILDYTA REALYBĖ (AR)

Įdiekite naujas papildytos realybės technologijas į savo internetinį puslapį  ir leiskite savo pirkėjams mėgautis įtraukiančiu pirkimo procesu.

Tai patirtis, leisianti užmegzti emocinį ryšį tarp kliento ir jūsų produkto,  paskatinti klientą priimti pirkimo sprendimą.

3D HOLOGRAFINIAI EKRANAI

Standartiniai vaizdo sprendimai yra įprasti žmonių akiai ir praranda savo efektyvumą.  3D holografiniai ekranai sukuria akį traukiančias holografines projekcijas, jų išskirtinumas leidžia efektyviai pristatyti produktus.

3D VAIZDO HOLOGRAFAI

Erdvinės hologramos pagalba kuriama nepamirštama patirtis žiūrovui. Įrenginiai skirti inovatyviam produkto ar paslaugos pristatymui. Turi interaktyvumo funkciją.

RĖMELIS SU AKTYVAUS STIKLO TECHNOLOGIJA

Vietoje įprasto stiklo mes panaudojome aktyvų. Ant aktyvaus stiklo Jūs galite demonstruoti vizualizacijas, filmuotą vaizdo medžiagą ar kitą vaizdo turinį.

3D MODELIAVIMAS

Paversime jūsų produktus aukštos rezoliucijos 3D modeliais. Šie modeliai leis sukurti unikalią pirkimo patirtį papildytoje realybėje bei akį traukiančias hologramas naudojant mūsų vaizdo sprendimus.

Esame 3D vizualinių sprendimų profesionalai.  Pritaikydami savo modernius vizualinius sprendimus mes darome išskirtines reklamos kampanijas savo klientams.

Mūsų kontaktai

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius

Email: sales@3dmedia.lt
Tel:  +37062022970

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon