3D MEDIA

3D Media tai įtraukiančių papildytos realybės bei 3D vizualinių technologijų agentūra. Mes sukuriame emocinį ryšį su produktais, padarome pirkimo procesą įtraukiančiu, o reklamos kampanijas įsimintinomis .

KAIP MES TAI DAROME ?

PAPILDYTA REALYBĖ

Service Name

Naudodami papildytos realybės technologiją sukuriame emocinį ryšį su produktais bei įtraukiančią pirkimo patirtį. Vienas paspaudimas ir klientas mato ir valdo jūsų produktą savo aplinkoje.

index13.jpg

3D HOLOGRAFINIAI EKRANAI

Standartiniai vaizdo sprendimai yra įprasti žmonių akiai ir praranda savo efektyvumą.  3D holografiniai ekranai sukuria akį traukiančias holografines projekcijas, jų išskirtinumas leidžia efektyviai pristatyti produktus.

3D VAIZDO HOLOGRAFAI

Erdvinės hologramos pagalba kuriama nepamirštama patirtis žiūrovui. Įrenginiai skirti inovatyviam produkto ar paslaugos pristatymui. Turi interaktyvumo funkciją.

3D_vaizdo_hologramos_holograminis_stenda
Transparent_frame_Hopro_Hoprojection2.pn

AKTYVAUS STIKLO TECHNOLOGIJA

Vietoje įprasto stiklo mes panaudojome aktyvų. Ant aktyvaus stiklo Jūs galite demonstruoti vizualizacijas, filmuotą vaizdo medžiagą ar kitą vaizdo turinį.

3D MODELIAVIMAS

Paversime jūsų produktus aukštos rezoliucijos 3D modeliais. Šiuos modelius jūsų klientai galės matyti ir valdyti papildytoje realybėje, galėsime jums sukurti jų akį traukiančias hologramas naudojant mūsų 3D vizualinius sprendimus.